REZIDENCIA THERMAE


„Atraktívne bývanie v srdci kúpeľného mesta“

Rezidencia THERMAE je atraktívnou stavbou v centre známeho kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Nachádza sa v priamom susedstve kúpeľov, na okraji pešej zóny a ponúka to pravé miesto pre bežný život aj pre relax.

Tento jedinečný objekt má výrazný funkcionalistický vzhľad, ktorý dotvárajú lukratívne terasy nad ustúpenými časťami podlaží a ktoré ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu. Hlavný vstup je od Hviezdoslavovej ulice. Objekt má výťah a skladá sa z jedného podzemného podlažia, piatich nadzemných podlaží  a posledného šiesteho ustúpeného podlažia.  K väčšine bytov prináleží balkón alebo terasa.

V ponuke je 72 bytov: garsónky,  jedno, dvoj, troj a štvorizbové byty; pričom na najvyššom podlaží sa bude nachádzať  7 nadštandardných mezonetov s veľkou terasou a na prízemí bude 5 bytov s predzáhradkou. V podzemnom podlaží sa nachádzajú pivničné kobky, ktoré prislúchajú ku každému bytu. K objektu prináleží taktiež 71 vonkajších parkovacích miest.

Svojím umiestnením v srdci Trenčianskych Teplíc vytvára Rezidencia THERMAE dominantu, ktorá bude ponúkať  jej obyvateľom nielen blízku dostupnosť ku kompletnej občianskej vybavenosti, ale taktiež ku kultúre či relaxu v susediacich kúpeľoch.

  •   72 bytov 
  •  pivničné kobky ku každému bytu v cene
  •  71 parkovacích miest

Mezonetové byty

Byty s predzáhradkami

Termín výstavby projektu :

icon-zaciatok-vystavby2

začiatok výstavby: 11 / 2022

icon-koniec-vystavby2

kolaudácia: 12 / 2024

Parkovanie

V rámci areálu objektu bude k dispozícii 37 parkovacích miest a pred objektom, na Hviezdoslavovej ulici, bude vybudované parkovisko s ďalšími 34 parkovacími miestami. Jednotlivé parkovacie miesta sú k predaju podľa vlastného výberu, avšak v závislosti od aktuálnej dostupnosti. Cena za jedno parkovacie miesto je 7.000 EUR.